2. Procedure
Procedure
Titel: Medische apparatuur en ge- en verbruiksartikelen
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren en kalibreren van medisch apparatuur (perceel 1) en het leveren van medische ge- en verbruiksartikelen (perceel 2) voor de locaties zoals genoemd in paragraaf 1.2 van de aanbestedingsleidraad. Zie aanbestedingsdocumenten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Medische apparatuur en kalibratie
Beschrijving: Bij medische apparatuur gaat het bijvoorbeeld om: • Audiometer • Babyweegschaal • Bloedrukmeter • Ophtalmoscoop + otoscoop • Scoliometer Buiten scope: Specifieke en specialistische medische apparatuur (meetapparatuur van team Milieu en gezondheid, neonatale gehoorscreeningsapparaten bij team Jeugdgezondheidszorg en het röntgenapparaat van team Tuberculosebestrijding) maakt geen onderdeel uit van deze aanbesteding. Echoscreens maken geen onderdeel uit van de opdracht Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optiejaren: één (1) maal twaalf (12) maanden
Perceel: LOT-0002
Titel: Medische ge- en verbruiksartikelen
Beschrijving: Levering van medische ge- en verbruiksmiddelen. Het gaat bijvoorbeeld om: • Handschoenen • Naalden • Pleisters • Gaasjes • Verbruiksmiddelen voor de medische apparatuur • Naaldcontainers Buiten scope: Vaccins Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen