701662-2022 - MededingingNederland-Utrecht: Dienstverlening door ingenieurs
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
31182350 Verificatieberekeningen betonnen kokerbruggen 2022
Referentienummer: 31182350
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71300000 Dienstverlening door ingenieurs
II.1.4.
Korte beschrijving
Opdrachtgever heeft recent een verificatieberekeningsmethodiek ontwikkeld voor betonnen kokerbruggen. Samen met marktpartijen wil opdrachtgever deze methodiek optimaliseren. Dit wordt gerealiseerd door een aantal kokerbruggen te laten herberekenen door 3 verschillende marktpartijen en hun ervaringen met de methodiek te evalueren.
De nu te berekenen complexen zijn bewust gekozen. Het zijn de oudste bruggen binnen het RWS-areaal en het bepalen van de constructieve veiligheid is op korte termijn noodzakelijk.. De methodiek zal de basis vormen voor het herberekenen van de resterende circa 100 kokerbruggen in het RWS-areaal.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Set 1 Kunstwerken
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
0
Set 2 Kunstwerken
Perceel nr.: 2
Set 3 Kunstwerken
Perceel nr.: 3