7017-2024 - ResultaatNederland-Apeldoorn: Verzekeringsdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
CAR-verzekering, gemeente Apeldoorn, 2024
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
66510000 Verzekeringsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Opdrachtgever heeft als doel om op basis van deze Europese openbare aanbestedingsprocedure volgens de Aanbestedingswet 2012 te komen tot een overeenkomst met één (1) of meerdere Opdrachtnemer(s), die kan (kunnen) zorgdragen voor een kwalitatief hoogwaardige dienstverlening tegen een zo aantrekkelijk mogelijke prijsstelling voor de Verzekering van Bouwrisico's (CAR) van de Gemeente Apeldoorn.
Opdrachtgever is voornemens per 1 januari 2024 een overeenkomst af te sluiten, voor de duur van drie (3) jaar met de mogelijkheid deze drie (3) keer met één (1) jaar te verlengen.
De omvang van de opdracht bedraagt circa € 68.000,00 per jaar exclusief assurantiebelasting op basis van de verwachte omzet en de huidige premie.
Het/ genoemde bedrag is een indicatie, derhalve kunnen aan het genoemde bedrag geen rechten ontleend worden.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Verzekering van Bouwrisico's (CAR) van de Gemeente Apeldoorn.