701838-2026 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Aansprakelijkheidsverzekeringen – Vrijwillige transparantie Aansprakelijkheidsverzekering
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie Aansprakelijkheidsverzekering
Beschrijving: Gemeente Halderberge is voornemens om de een overeenkomst met één opdrachtnemer af te sluiten voor de ongevallen- en aansprakelijkheidsverzekering, in de vorm van een polis. De polis kent een vaste looptijd van 1 januari 2027 tot en met 1 januari 2031. Daarna kent de polis een verleng mogelijkheid van 3 x 12 maanden. Gemeente Halderberge heeft op dit moment een overeenkomt bij Mandatis en is voornemens om een nieuwe overeenkomst in de vorm van een polis bij Mandatis af te sluiten. zie toelichting.
Interne identificatiecode: K012517
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Gemeente Halderberge is voornemens om de een overeenkomst met één opdrachtnemer af te sluiten voor de ongevallen- en aansprakelijkheidsverzekering, in de vorm van een polis. De polis kent een vaste looptijd van 1 januari 2027 tot en met 1 januari 2031. Daarna kent de polis een verleng mogelijkheid van 3 x 12 maanden. nvt
Interne identificatiecode: 1