Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44111510 Isolatoren
Aanvullende classificatie (cpv): 38970000 Wetenschappelijk-technische simulator voor onderzoek en testen
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Utrecht (NL310)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Zie documentatie