702028-2025 - Mededinging
Nederland – Beheer van datanetwerken en ondersteunende diensten – Openbare Europese Aanbesteding ICT Dienstverlening
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Openbare Europese Aanbesteding ICT Dienstverlening
Beschrijving: Middels deze aanbesteding wenst Aanbestedende dienst te komen tot één inschrijver voor de levering van de ICT-dienstverlening. Het budget bedraagt € 700.000,00 over een periode van 7 jaar. Hier is gekozen voor 3 jaar, omdat dit een contract voor een bepaalde periode van 3 jaar betreft, eventueel gevolgd door een overeenkomst voor onbepaalde tijd, die geldt als een contractperiode van 4 jaar.
Interne identificatiecode: KQPN/2025/25
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72315000 Beheer van datanetwerken en ondersteunende diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: ICT-dienstverlening
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Dit betreft een contract voor een bepaalde periode van 3 jaar, eventueel gevolgd door een overeenkomst voor onbepaalde tijd, die geldt als een contractperiode van 4 jaar.