2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst met één deelnemer voor het ontwerp, de opbouw, afbraak, stockage, onderhoud en transport van beursstanden voor de AP Hogeschool
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht vormt een overheidsopdracht voor diensten, zoals bedoeld onder artikel 2, 21° van de Wet van 17 juni 2016 en met als voorwerp de raamovereenkomst met één deelnemer voor het ontwerp, de opbouw, afbraak, stockage, onderhoud en transport van beursstanden voor de AP Hogeschool, (hierna de “Opdracht”). Het eventueel mogelijke aandeel van levering is lager dan de waarde van de diensten waardoor, conform artikel 20 van de Wet van 17 juni 2016, de bepalingen van het hoofdvoorwerp van toepassing zijn met name de bepalingen inzake een overheidsopdracht voor diensten. Met de Opdracht beoogt de aanbestedende overheid een raamovereenkomst te sluiten met één deelnemer zoals bedoeld in artikel 2, 35° van de Wet van 17 juni 2016, zoals hierna gedefinieerd.
Interne identificatiecode: AP/MPMO/2025-001
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79956000 Diensten voor het organiseren van beurzen en tentoonstellingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AP/MPMO/2025-001 - 1
Beschrijving: In concreto betreft het een overheidsopdracht voor ontwerp, levering en gebruiksklaar plaatsen (opbouw, afbraak, stockage), onderhoud en transport van beursstanden voor de AP Hogeschool. Dit zowel met eigen materialen van de dienstverlener, met materialen in eigendom van AP Hogeschool (of die zullen worden aangekocht) als met materialen die bij derden worden gehuurd. Deze beursstanden zullen gebruikt worden op studie-informatiedagen (SID-in) georganiseerd door de centra voor leerlingenbegeleiding (CLB) en het Vlaams Ministerie van Onderwijs en Vorming alsook op opendeurdagen en informatiemomenten georganiseerd door de aanbestedende overheid. Het doel van deze beursstanden is werving van potentiële studenten.
Interne identificatiecode: 1