2. Procedure
Procedure
Titel: Dienstverlengingsovereenkomst Data-Engineering Slimme Kraan
Beschrijving: Water is van levensbelang. We hebben het nodig als drinkwater, voor akkerbouw, in de veeteelt en in de industrie. In Nederland is meestal water genoeg, maar het is vaak ongelijk verdeeld en vervuild. Daarom is waterbeheer nodig. Waar te veel water is, voeren de waterschappen het af. Waar te weinig is, voeren ze het aan. Met vergunningen regelen ze het lozen van vervuild water. Ze zuiveren het rioolwater en onderhouden de waterkeringen. Het beheersgebied van Waterschap Drents Overijsselse Delta (nader te noemen WDODelta) beslaat het zuidwestelijke deel van Drenthe en het westelijke deel van Overijssel. Met een beheersgebied van 275.500 hectare is WDODelta het één na grootste waterschap van Nederland. Doel van de aanbesteding Met deze Europese aanbesteding wenst WDODelta één partij partij te selecteren die het ontwikkelen van gegevensservices en informatieproducten op basis van ingewonnen data van sensoren op de onderhoudsmachines van het Waterschap Drents Overijsselse Delta kan uitvoeren. Deze gegevensservices en informatieproducten zijn onderdeel van het concept “De Slimme Kraan”.
Interne identificatiecode: T68072
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72212610 Diensten voor ontwikkeling van databasesoftware
Aanvullende classificatie (cpv): 48600000 Database- en besturingssoftware, 48610000 Databasesystemen, 48611000 Databasesoftware, 48612000 Databasebeheerssysteem
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: zie documentatie