702764-2024 - Mededinging
België – Dieetproducten – Aankoop dieetvoeding 2025 - 2029 bis
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop dieetvoeding 2025 - 2029 bis
Beschrijving: Aankoop dieetvoeding 2025 - 2029 bis
Interne identificatiecode: PPP0WW-762/4241/Stove2024_017
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15882000 Dieetproducten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Stove2024_017_1