702778-2026 - Mededinging
België – Medische apparatuur – Aankoop capillaire zone elektroforese toestel
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop capillaire zone elektroforese toestel
Beschrijving: Aankoop capillaire zone elektroforese toestel
Interne identificatiecode: PPP0CP-3220/6191/20261423 LDS
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 20261423 LDS_1