Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
1-W-08738-23: Groot onderhoud Erasmusbrug
Referentienummer: 1-W-08738-23
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 45442180 Aanbrengen van nieuwe verf
II.1.4.
Korte beschrijving
Groot onderhoud Erasmusbrug bestaande uit herstellen conservering, slijtlagen en overige bijkomende werkzaamheden
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 45262120 Bouwen van steigers, 45262330 Reparatie van betonwerk, 45442190 Verwijderen van oude verf, 45442200 Aanbrengen van anticorrosielagen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het conserveren van de Erasmusbrug inclusief bijbehorende werkzaamheden.
Zie verder de Aanbestedingsleidraad en het bestek