702953-2025 - Mededinging
België – Haalbaarheidsstudie, adviesverlening, analyse – ARC-25-0021 - Maatschappelijke kosten-baten analyse en visienota Vlaams gedeelte vaaras Antwerpen-Brussel-Charleroi Seine-Scheldeprogramma
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: ARC-25-0021 - Maatschappelijke kosten-baten analyse en visienota Vlaams gedeelte vaaras Antwerpen-Brussel-Charleroi Seine-Scheldeprogramma
Beschrijving: De dienstenopdracht bestaat uit 2 vaste gedeelten: Vast gedeelte 1 omvat de opmaak van een (dynamische) MKBA voor het Vlaams gedeelte van de vaaras Antwerpen-Brussel-Charleroi als beleidsondersteunend instrument en de opmaak van het exhaustief statusrapport. Vast gedeelte 2 omvat de opmaak van een visienota van deze vaaras als beleidsondersteunend instrument met volgende onderdelen: - Risicoanalyse van de bestaande infrastructuur; - Risicobeheersing van de bestaande infrastructuur; - Financiële scenario’s op basis van beschikbare budgetten; - Ruimtelijk bestemmingsplan terreinen.
Interne identificatiecode: ARC-25-0021
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71241000 Haalbaarheidsstudie, adviesverlening, analyse
Aanvullende classificatie (cpv): 79311400 Economisch onderzoek, 79311410 Economischeffectbeoordeling, 71311200 Adviezen inzake transportsystemen, 79314000 Haalbaarheidsonderzoek, 79300000 Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken, 79310000 Uitvoeren van marktonderzoek
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ARC-25-0021 - 1
Interne identificatiecode: 1