702958-2026 - Mededinging
Nederland – Brandverzekeringen – Brandverzekering Gemeente Brummen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Brandverzekering Gemeente Brummen
Beschrijving: Het doel van de Aanbestedingsprocedure is het sluiten van de Overeenkomst met één of meerdere Opdrachtnemer(s) voor een uitgebreide gevarenverzekering ten behoeve van de eigendommen van gemeente Brummen. De Overeenkomst heeft een looptijd van 3 jaar met een optionele verlenging van 3 maal twaalf maanden en gaat in per 1 januari 2027. -
Interne identificatiecode: Z130555
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66515100 Brandverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1