2. Procedure
Procedure
Titel: Ecologische onkruidbestrijding volgens beeldbestek 2026
Beschrijving: Voorwerp van deze diensten: Ecologisch onkruidbeheer op open element verhardingen en open ongebonden verhardingen. Toelichting: In kader van het decreet duurzaam gebruik van pesticiden van 8 februari 2013 is het gebruik van pesticiden op verscheidene terreinen in beheer van gemeenten verboden. Deze opdracht betreft de bestrijding van onkruid op een alternatieve wijze. Plaats van dienstverlening: De 35 gemeenten in het arrondissement Halle-Vilvoorde Duur: De opdracht kan 3 keer voor één jaar verlengd worden.
Interne identificatiecode: PPP0KU-496/5113/124007/25
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77312100 Onkruidverdelging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Onkruidverdelging volgens beeldbestek 2026
Interne identificatiecode: 124007/25_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
Aanvullende classificatie (cpv): 77312100 Onkruidverdelging, 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid