Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Het betreft een Overeenkomst voor 3 jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog 7 keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus 10 jaar duren.
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Oost-Groningen (NL111)
Land: Nederland