2. Procedure
Procedure
Titel: Project Vernieuwbouw “Bouwteam Kindcentrum Tuinstraat”
Beschrijving: De gemeente Krimpen aan den IJssel wenst voor de realisatie van de (nieuwe) basisschool en Gymzaal, een Bouwteam-deelnemer aan te besteden (vernieuwbouw). Zij is voor dit project op zoek naar de daartoe meest gekwalificeerde partij of partijen om mee samen te werken. Hiervoor volgt zij een Europese Openbare aanbestedingsprocedure. Opdrachtgever wenst een aannemer te contracteren welke, als onderdeel van het bouwteam, betrokkenheid wordt verwacht in de verdere uitwerking van het project. Van de aannemer wordt verwacht vanuit zijn kennis en kunde inspraak te doen tijdens het ontwerpproces. Zodoende kan een praktisch ontwerp worden opgesteld waarbij de aannemer in een vroeg stadium betrokken is. Tevens verzorgt de aannemer de coördinatie van de werktuigbouwkundige en installatietechnische diensten en werken in het project. De ontwerpuitwerking na de definitieve gunning vindt plaats volgens de volgende fasen: • Voorlopig ontwerp (uitwerken haalbaarheidsstudie) • Definitief ontwerp • Aa Zie aanbestedingsdocumenten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocument Zie aanbestedingsdocument
Interne identificatiecode: 1