2. Procedure
Procedure
Titel: Groot onderhoud asfalt programma 2025
Beschrijving: Het onderwerp van de aanbesteding bestaat uit het groot onderhoud asfalt, het één en ander conform het Bestek opgenomen in Bijlage 5. De volgende locaties moeten worden geasfalteerd: 1. Abdissenbos – Leeuwenhoeklaan 2. Afrikaweg 1 3. Afrikaweg 2 4. Aziëweg – Wallendreef 5. Buytenpark 6. Dadelgarde 7. Kangoeroepad 8. Lijnbaan 9. Meerpad 10. Meerpolder 11. Nootdorpsepad 12. Ruimtebaan 1 13. Ruimtebaan 2 14. Symfoniepad 15. Voorweg 16. Waterleliepad 17. Het Lange Land 18. Slootweg De locatie van de Slootweg moet in november 2025 worden uitgevoerd. Daarnaast is de wens om Meerpad, Meerpolder en Het Lange Land in 2025 te laten uitvoeren. De overige locaties moeten in 2026 worden uitgevoerd. De volgende locaties moeten worden geasfalteerd: 1. Abdissenbos – Leeuwenhoeklaan 2. Afrikaweg 1 3. Afrikaweg 2 4. Aziëweg – Wallendreef 5. Buytenpark 6. Dadelgarde 7. Kangoeroepad 8. Lijnbaan 9. Meerpad 10. Meerpolder 11. Nootdorpsepad 12. Ruimtebaan 1 13. Ruimtebaan 2 14. Symfoniepad 15. Voorweg 16. Waterleliepad 17. Het Lange Land 18. Slootweg
Interne identificatiecode: 2025-092827
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Bestek
Beschrijving: Zie bijlage
Interne identificatiecode: 1