703577-2023 - Resultaat
België – Diensten voor hotel, restaurant en detailhandel – Raamovereenkomst voor de logistieke ondersteuning bij het inzetten van herbruikbare bekers en cateringmateriaal op evenementen van de stad Antwerpen.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de logistieke ondersteuning bij het inzetten van herbruikbare bekers en cateringmateriaal op evenementen van de stad Antwerpen.
Beschrijving: Deze opdracht omvat de logistieke ondersteuning bij het inzetten van herbruikbare bekers op evenementen van de stad Antwerpen. Het betreft het verhuren, reinigen en beheren van herbruikbare bekers, inclusief de coördinatie tijdens evenementen en de administratie na afloop. In deze opdracht zijn ook volgende zaken opgenomen: • de stockage van herbruikbare bekers, die eigendom zijn van de stad Antwerpen; • de levering van nieuwe bekers ter vervanging van beschadigde en verloren exemplaren.
Interne identificatiecode: GAC_2023_02690
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55000000 Diensten voor hotel, restaurant en detailhandel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: GAC_2023_02690 - 1
Interne identificatiecode: 1