See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: 6.25.3. Voorbereidende studies van de jubelparkmusea - Dienstenopdracht - Openbare procedure
Beschrijving: Het doel van deze opdracht is het uitvoeren van een reeks studies om een zeer nauwkeurig overzicht te krijgen van de bestaande situatie van de verschillende musea op de Jubelparksite.
Interne identificatiecode: Beliris-6.25.3
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Beliris-6.25.3 - 1
Interne identificatiecode: 1