2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Levering en plaatsing speeltoestellen Gemeente Emmen
Beschrijving: De gemeenteraad van de gemeente Emmen heeft in 2023 besloten om geld vrij te maken om in de dorpen en wijken centrale sport speel en ontmoetingsplekken te realiseren. Als gevolg van dit besluit wil de gemeente Emmen in het stedelijke gebied grotere en meer centraal gelegen speeltuinen/speellandschappen realiseren met ongeveer zeven speeltoestellen in een meer biodiverse omgeving. Op de plekken kunnen jongeren in de leeftijd van zeven tot dertien jaar spelen, sporten en elkaar ontmoeten. Voor kinderen in de leeftijd tot 7 jaar blijven kleine speelplaatsjes in de directe woonomgeving bestaan. Incidenteel plaatst de gemeente Emmen ook sport- en kleine speeltoestellen langs dorps- en wijkommetjes. Met aantrekkelijke speelplekken dagen we jongeren en volwassenen uit om buiten te spelen, te sporten en elkaar te ontmoeten in een bloemrijke omgeving. We willen hiermee een bijdrage leveren aan positieve gezondheid om zo de leefbaarheid en de sociale cohesie in de dorpen en wijken te vergroten. Daarnaast draagt dit bij aan het versterken van de biodiversiteit en vergroening van onze gemeente. Om deze opgave te realiseren werken we constructief samen met de Erkende overleg Partners (EOP’s), de Kindergemeenteraad, de kinderraden van de dorpen en wijken en de sportcoaches. De gemeente Emmen wenst een raamovereenkomst te sluiten, met 5 partijen, die de volgende doelstellingen beoogd: Het contracteren van partijen die kwalitatief goede speeltoestellen kunnen leveren en plaatsen en een gevarieerd aanbod hebben. Het contracteren van partijen die goed in staat zijn om samen met een vertegenwoordiging van inwoners de plannen voor de speellocaties uit te werken op een manier dat de inwoners tevreden zijn en de speellocaties goed aansluiten op de behoeften en de gemeentelijke doelstellingen. Het contracteren van partijen die de gemeente Emmen kunnen ontzorgen in het proces van de totstandkoming van de inrichtingsvoorstellen van de speellocaties. Het contracteren van partijen die tegen een goede prijs-kwaliteitsverhouding uitvoering kunnen geven aan de raamovereenkomst. Het inrichten van de omgeving van de speellocaties behoort niet tot de scope van de te sluiten raamovereenkomst.
Interne identificatiecode: 99.2403
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Aanbestedende dienst heeft ervoor gekozen om de opdracht aan te besteden door middel van een Europees openbare aanbestedingsprocedure. Deze aanbesteding vindt plaats op basis van de Aanbestedingswet 2012 (Aw 2012) en hoofdstuk 1 en 2 van het Aanbestedingsreglement Werken 2016 (ARW2016).
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 37535200 Speeltuinuitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 45233293 Plaatsen van straatmeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000