2. Procedure
Procedure
Titel: Nederlandstalige stripseries
Beschrijving: De KB Nationale Bibliotheek wil voor de leden van de bibliotheek een platform gebruiken waar deze leden een grote hoeveelheid Nederlandstalige stripseries kunnen lezen. Het gaat om meer dan 100 stripseries voor jong en oud, gemaakt in de periode van de jaren 60 tot nu. De stripalbums moeten op een gebruiksvriendelijke manier en full-page te lezen zijn via een browser op PC, laptops en mobiele apparaten zoals tablets of telefoons. €300.000,- euro per jaar, over de gehele looptijd € 2.400.000,-
Interne identificatiecode: 071026/ewwma
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79970000 Uitgeverijdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 22200000 Kranten, vaktijdschriften, periodieken en geïllustreerde tijdschriften, 79980000 Abonnementsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1