2. Procedure
Procedure
Titel: Accountantsdiensten
Beschrijving: De huidige Overeenkomst voor het uitvoeren van accountantsdiensten aan SOM loopt af. Om te blijven voldoen aan de wettelijke verplichtingen rondom financiële verantwoording, controle en verslaggeving, is het noodzakelijk tijdig een nieuwe Overeenkomst af te sluiten met een bevoegd en deskundig accountantskantoor. 500.000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1