703853-2025 - Resultaat
Nederland – Beveiligingsdiensten – BZ-EA Scanstraten Conferenties
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: BZ-EA Scanstraten Conferenties
Beschrijving: Aanleiding voor deze aanbesteding is de behoefte van het ministerie van Buitenlandse Zaken (BZ) om tijdens conferenties scanstraten in te zetten / te huren voor het controleren van gasten en hun bagage. BZ organiseert regelmatig (high-level) conferenties waarvoor scanstraten essentieel zijn om de veiligheid en het verloop van de conferenties te waarborgen. De meeste conferenties vinden plaats in het World Forum maar dit kan ook op andere locaties zijn.
Interne identificatiecode: 201865003.001.119
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 31642000 Elektronische detectieapparatuur, 31642400 Detectieapparatuur voor niet-metalen voorwerpen, 35120000 Bewakings- en beveiligingssystemen en –apparatuur, 38430000 Detectie- en analyseapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000