See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud Openbare Verlichting
Beschrijving: Dit is de aanbesteding voor de raamovereenkomst van onderhoud openbare verlichting. Deze aanbesteding is verdeeld in percelen. De algemene informatie over de Europese aanbesteding vindt u in 'algemeen'. De informatie betreffende de specifieke percelen kunt u vinden door op het betreffende perceel te klikken.
Interne identificatiecode: T146197
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50232100 Onderhoud van straatverlichting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Onderhoud
Beschrijving: Korte omschrijving opdracht Perceel 1 Onder dit perceel valt het correctief onderhoud aan de openbare verlichting, inclusief het afhandelen van schades. Dit omvat alle werkzaamheden die ervoor zorgen dat de openbare verlichting gedurende de looptijd van de overeenkomst te allen tijde voldoet aan de gestelde kwaliteitsniveaus. Daarnaast omvat het perceel ook de storings- en wachtdienst en het preventief onderhoud.
Interne identificatiecode: T146197-1
Perceel: LOT-0002
Titel: Projecten
Beschrijving: Onder dit perceel vallen verschillende soorten werkzaamheden: klussen, vervangingsprojecten en integrale projecten. Klussen betreffen kleine opdrachten, zoals het vervangen van armaturen en/of lichtmasten. Vervangingsprojecten richten zich op grootschalige vervanging van armaturen en lichtmasten. Integrale projecten omvatten werkzaamheden in de openbare ruimte, waarbij de openbare verlichting slechts één onderdeel vormt van een groter geheel.
Interne identificatiecode: T146197-2