704074-2023 - Mededinging
België – Resorbeerbare hemostatica – Raamovereenkomst voor het leveren van hemostatica
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van hemostatica
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van hemostatica
Interne identificatiecode: 11/16/2023 12:09 PM 3PID3703 MPMO/JDM/JLJ/D34230242
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141127 Resorbeerbare hemostatica
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Geoxideerd geregenereerd cellulose
Beschrijving: Geoxideerd geregenereerd cellulose
Interne identificatiecode: MPMO/JDM/JLJ/D34230242
Perceel: LOT-0002
Titel: Bijenwas + vaseline
Beschrijving: Bijenwas + vaseline
Perceel: LOT-0003
Titel: Gelatine: farmaceutisch of varken
Beschrijving: Gelatine: farmaceutisch of varken