704205-2023 - Resultaat
Nederland – Maatschappelijke dienstverlening waarbij geen onderdak wordt verschaft – Sociaal beheer opvang Oekrainers
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Sociaal beheer opvang Oekrainers
Beschrijving: De gemeente Tilburg, doorloopt momenteel een Europees aanbestedingstraject in het kader van de opvang van ontheemden uit Oekraïne in de Gemeentelijke Opvang Oekraïne (hierna: GOO) en Particuliere Opvang Oekraïne (hierna: POO) locaties te Tilburg. Het doel van de inkoop van deze Opdracht is uitvoering van sociaal beheer op de gemeentelijke opvanglocaties voor een langere periode te borgen. Op dit moment 8 locaties in de gemeente Tilburg
Interne identificatiecode: 2023-550-JB
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85312000 Maatschappelijke dienstverlening waarbij geen onderdak wordt verschaft
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Sociaal beheer opvanglocaties Oekraïense Ontheemden
Beschrijving: De gemeente Tilburg, doorloopt momenteel een Europees aanbestedingstraject in het kader van de opvang van ontheemden uit Oekraïne in de Gemeentelijke Opvang Oekraine (hierna: GOO) en Particuliere Opvang Oekraine (hierna: POO) locaties te Tilburg. Het doel van de inkoop van deze Opdracht is uitvoering van sociaal beheer op de gemeentelijke opvanglocaties voor een langere periode te borgenie Zie aanbestedingsdocument
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: NVT.