704208-2023 - Resultaat
België – Bouwwerkzaamheden – Nieuwe buitenschoolse kinderopvang Genk-Oost
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Nieuwe buitenschoolse kinderopvang Genk-Oost
Beschrijving: Nieuwe buitenschoolse kinderopvang Genk-Oost
Interne identificatiecode: 11/16/2023 11:10 AM 3PID4244 2023-1376
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2023-1376
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Niet gespecifieerd)