2. Procedure
Procedure
Titel: ICT Hardware Het Hogeland
Beschrijving: Binnen de opdracht valt: - Het leveren van ICT-Hardware, zoals maar niet uitsluitend, monitoren, (ergonomische) muizen / toetsenborden,aansluitkabels voor de werkplek (bijvoorbeeld voedingskabels, displaypoortkabels), thinclients, mobile thinclient, laptop, laptoptassen/houders, draadloze muizen, tablet (+toetsendbord/hoes), (video) vergaderfaciliteiten (grootschem, camera’s, geluidsystemen, meubilair voor grootscherm, muurbeugel, verrijdbare stand, webcam, headset), Mitel headset, multidock, versleutelbare usbstick, netwerkkaarten/kabels, uitbreidingscomponenten laptop, mobiele telefoon, accessoires mobiele telefoon, pc’s, server hardware, nas, netwerkcomponenten (bijv switches, routers) - Het gebruiksklaar opleveren - Het geven van aankoopadvies - Het bieden van service en garantie(-afhandeling) - Het uitvoeren van onderhoud - Het leveren van computer accessoires gemiddeld 1 mln per jaar
Interne identificatiecode: Z.HHL.094777
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 30232000 Randapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: ict hardware
Beschrijving: Het leveren van ict Hardware, zie offerte aanvraag
Interne identificatiecode: 1