2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding vaste telefonie en telefonie-omgeving
Beschrijving: Voor deze aanbesteding bestaat de scope uit de levering van vaste telefonie en een telefonie-oplossing Eenmalige kosten vaste telefonie en telefonie-oplossing • Definitieve bestelling, levering, plaatsing, installatie, implementatie, configuratie, testen, migratie en ingebruikname; • Training en opleiding; • Overige eenmalige kosten. Jaarlijkse kosten vaste telefonie en telefonie-oplossing • Vaste telefonie (verbruikskosten); • Gebruikers telefonie-oplossing (gebruikskosten): o Bedienposten (agents); o Standaard. • Eerste, tweede en derdelijns technisch en functioneel beheer, onderhoud en storingen/incidenten; • Helpdesk; • Dedicated VPN-internetverbinding telefonie-oplossing (redundant aldus twee (2) keer uitgevoerd); • Overige jaarlijkse kosten. Optionele inzet op afroep • Lead architect/consultant; • Uitvoerend architect/consultant; • Onderhoudsconsultant. Optionele hardware • Ergonomische (langdurig gebruik), draadloze headsets: o Accuduur minimaal acht (8) op één (1) lading; Doel en looptijd Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering/dienstverlening betreffende de telefonie-oplossing gedurende een initiële periode van drie (3) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van zeven (7) keer één (1) jaar. Omvang Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt -gebaseerd op het gebruik en verbruik- een historische waarde van € 86.500,00 exclusief btw per jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64200000 Telecommunicatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Voor deze aanbesteding bestaat de scope uit de levering van vaste telefonie en een telefonie-oplossing Eenmalige kosten vaste telefonie en telefonie-oplossing • Definitieve bestelling, levering, plaatsing, installatie, implementatie, configuratie, testen, migratie en ingebruikname; • Training en opleiding; • Overige eenmalige kosten. Jaarlijkse kosten vaste telefonie en telefonie-oplossing • Vaste telefonie (verbruikskosten); • Gebruikers telefonie-oplossing (gebruikskosten): o Bedienposten (agents); o Standaard. • Eerste, tweede en derdelijns technisch en functioneel beheer, onderhoud en storingen/incidenten; • Helpdesk; • Dedicated VPN-internetverbinding telefonie-oplossing (redundant aldus twee (2) keer uitgevoerd); • Overige jaarlijkse kosten. Optionele inzet op afroep • Lead architect/consultant; • Uitvoerend architect/consultant; • Onderhoudsconsultant. Optionele hardware • Ergonomische (langdurig gebruik), draadloze headsets: o Accuduur minimaal acht (8) op één (1) lading; o Eén (1) of twee (2) lederen oren inclusief oplaadstation. • Ergonomische (langdurig gebruik), bedrade headsets: o Eén (1) of twee (2) lederen oren inclusief oplaadstation. Doel en looptijd Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering/dienstverlening betreffende de telefonie-oplossing gedurende een initiële periode van drie (3) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van zeven (7) keer één (1) jaar. Omvang Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt -gebaseerd op het gebruik en verbruik- een historische waarde van € 86.500,00 exclusief btw per jaar.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing.