704456-2023 - Mededinging
België – Maken van bouwkundige ontwerpen – Aanstellen van een ontwerpteam voor de vernieuwbouw en omgevingsaanleg in functie van nieuwe leef- en therapeutische ruimtes en logistieke ruimtes op de site van DE HOGE KOUTER aan de Bad Godesberglaan 19 te 8500 Kortrijk
Vooraankondiging of periodieke indicatieve aankondiging gebruikt als oproep tot mededinging – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanstellen van een ontwerpteam voor de vernieuwbouw en omgevingsaanleg in functie van nieuwe leef- en therapeutische ruimtes en logistieke ruimtes op de site van DE HOGE KOUTER aan de Bad Godesberglaan 19 te 8500 Kortrijk
Beschrijving: Aanstellen van een ontwerpteam voor de vernieuwbouw en omgevingsaanleg in functie van nieuwe leef- en therapeutische ruimtes en logistieke ruimtes op de site van DE HOGE KOUTER aan de Bad Godesberglaan 19 te 8500 Kortrijk
Interne identificatiecode: 2023 aanstellen ontwerpteam
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2023 - 1
Interne identificatiecode: 1