2. Procedure
Procedure
Titel: Integraal onderhoud binnen de bebouwde kom 2026 ev - Gemeente Son en Breugel
Beschrijving: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: a. onkruidbeheersing op verhardingen b. veegvuilbeheersing op verhardingen c. verwijderen vuil na weekmarkt d. beheersing natuurlijk afval e. het maaien van grasvelden, bermen en taluds f. het uitmaaien van watergangen g. het verwerken van maaisel h. het mulchen van vaste planten De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van vier jaar, bestaande uit twee jaar initiële looptijd plus één keer de mogelijkheid om met twee jaar te verlengen. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 juni 2026. Let op: Voor dit inkooptraject is een plafondbedrag van € 2.800.000,- exclusief btw vastgesteld (zie paragraaf 3.4.1 van de inschrijfleidraad). Inschrijven met een hoger bedrag dan het plafondbedrag is voor de aanbestedende dienst niet acceptabel en leidt tot ongeldigheid van de inschrijving en tot uitsluiting van de aanbestedingsprocedure.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90610000 Straatreinigings- en veegdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000