704546-2023 - Mededinging
Nederland – Onderhouden van sportvelden – Dagelijks onderhoud sportvelden ABG-organisatie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Dagelijks onderhoud sportvelden ABG-organisatie
Beschrijving: De aanbestedende diensten zijn voornemens een raamovereenkomst aan te gaan voor het dagelijks onderhoud van de sportvelden binnen de ABG-organisatie. De werkzaamheden van de opdracht bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen: Algemene beschrijving Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Regulier onderhoud bestaande uit: • maaien sportvelden; • maaien gazons; • maaien wadi's en greppels; • bijmaaien; • bemesten excl. leverantie; • onderhoud groenvoorzieningen; • onderhoud verhardingen. b. Onderhoud kunstgras sportvelden: • het uitvoeren van wekelijks/maandelijks onderhoud (o.a. onkruid vrij maken en verwijderen blad); • het uitvoeren van specialistisch onderhoud (o.a. vegen, decompacteren en algenreiniging). Vanwege jurisprudentie (Arrest ECLI:EU:C:2018:1034) is de aanbestedende dienst verplicht om in haar aanbestedingsdocumenten een maximum aantal deelopdrachten en/of een maximumbedrag op te nemen. Voor deze opdracht geldt een maximale waarde van € 1.900.000,- exclusief BTW over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties.
Interne identificatiecode: SIW010248
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77320000 Onderhouden van sportvelden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De aanbestedende diensten zijn voornemens een raamovereenkomst aan te gaan voor dagelijks onderhoud van de sportvelden binnen de ABG-organisatie. De werkzaamheden van de opdracht bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen: Algemene beschrijving Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Regulier onderhoud bestaande uit: • maaien sportvelden; • maaien gazons; • maaien wadi's en greppels; • bijmaaien; • bemesten excl. leverantie; • onderhoud groenvoorzieningen; • onderhoud verhardingen. b. Onderhoud kunstgras sportvelden: • het uitvoeren van wekelijks/maandelijks onderhoud (o.a. onkruid vrij maken en verwijderen blad); • het uitvoeren van specialistisch onderhoud (o.a. vegen, decompacteren en algenreiniging). Vanwege jurisprudentie (Arrest ECLI:EU:C:2018:1034) is de aanbestedende dienst verplicht om in haar aanbestedingsdocumenten een maximum aantal deelopdrachten en/of een maximumbedrag op te nemen. Voor deze opdracht geldt een maximale waarde van € 1.900.000,- exclusief BTW over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsoptie raamovereenkomst