2. Procedure
Procedure
Titel: REINIGEN EN INSPECTEREN RIOLERING 2023 -2027
Beschrijving: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: − Het reinigen van objecten (riolen e.d.); − Het inspecteren van objecten (riolen e.d.) − Tijdelijk afsluiten van riolen; − Treffen van de benodigde verkeersmaatregelen; − In kennis stellen van omwonenden; − Bijkomende werkzaamheden. Circa 30 kilometer riolering per jaar
Interne identificatiecode: Z23001814
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Reinigen en inspecteren riolering 2023-207
Beschrijving: Z23001814 Reinigen en inspecteren riolering 2023-207 Circa 30 kilometer per jaar
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst wordt aangegaan voor de periode tot en met 31/12/2025 met een mogelijkheid tot éénmaal verlenging met 2 jaar.