See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Project 23.203/1 & TSS3007 - Tessenderlo, VBR Molenhuizen, Kruisstraat + aansluiting Putstraat, Boshuis e.a. & afkoppeling Molenstraat/Laar (BE0115.000143.0120)
Beschrijving: Project 23.203/1 & TSS3007 - Tessenderlo, VBR Molenhuizen, Kruisstraat + aansluiting Putstraat, Boshuis e.a. & afkoppeling Molenstraat/Laar (BE0115.000143.0120) De doelstelling bestaat erin om de vuilvracht van de Boshuis, Molenhuizen, Vlugt, Varode, Kruistraat, Putstraat, Molenstraat en Laar op het bestaande rioleringsstelsel (o.a. aan Gerhagenstraat, Molenstraat, Diesterstraat en Industrieweg) aan te sluiten. Dit door middel van de aanleg van een gescheiden 2DWA-stelsel met pompstations. Verder worden er ook (beschoeide) grachten en bufferbekkens aangelegd. De rijweg wordt hoofdzakelijk heraangelegd.
Interne identificatiecode: AQFINFRA-23203lot1-F02__2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232411 Aanleggen van afvalwaterleidingen
Aanvullende classificatie (cpv): 45232411 Aanleggen van afvalwaterleidingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Project 23.203/1 & TSS3007 - Tessenderlo, VBR Molenhuizen, Kruisstraat + aansluiting Putstraat, Boshuis e.a. & afkoppeling Molenstraat/Laar (BE0115.000143.0120)
Interne identificatiecode: 1