See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Wisselverwarmingsweerstanden
Beschrijving: Wisselverwarmingsweerstanden
Interne identificatiecode: 0000780867_DMA
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34944000 Wisselverwarmingssysteem
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 0000780867_DMA - 1
Beschrijving: Levering van wisselverwarmingsweerstanden
Interne identificatiecode: 1