Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45234000 Bouwwerkzaamheden voor spoorwegen en kabeltransportsystemen
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Gelre
Algemene informatie