704931-2024 - Mededinging
België – Wasserij- en stomerijdiensten – Externe wasserij
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Externe wasserij
Beschrijving: Deze overheidsopdracht omvat het professioneel reinigen van alle persoonlijke kledij en van alle linnen, zowel persoonlijk als gehuurd, gebruikt door de bewoners van de aanbestedende overheid. De opdracht voorziet ook in de optie voor het professioneel herstellen van persoonlijke kledij/linnen van de bewoners.
Interne identificatiecode: RZ-OA-09
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98310000 Wasserij- en stomerijdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: RZ-OA-09 - 1 Huur en onderhoud van linnen
Beschrijving: Huur en onderhoud van het linnen van de bewoners
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: RZ-OA-09 - 2 Onderhoud van persoonlijke kledij en persoonlijk linnen van de bewoners
Beschrijving: Onderhoud van persoonlijke kledij en persoonlijk linnen van de bewoners
Interne identificatiecode: 2