704973-2024 - Mededinging
België – Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur – Aanschaf en installatie van interactieve digitale schermen, reparatie en onderhoud van interactieve TV'S en interactieve whiteboard
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanschaf en installatie van interactieve digitale schermen, reparatie en onderhoud van interactieve TV'S en interactieve whiteboard
Beschrijving: AANSCHAF EN INSTALLATIE VAN INTERACTIEVE DIGITALE SCHERMEN EN REPARATIE EN ONDERHOUD VAN INTERACTIEVE TV'S EN INTERACTIEVE WHITEBOARDS
Interne identificatiecode: 24 0070 - TVI/TBI
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 24 0070 - TVI/TBI - Aanschaf, installatie en onderhoud van interactieve TVI's;
Beschrijving: Aanschaf, installatie en onderhoud van interactieve TVI's
Interne identificatiecode: 1 - Acquisition, installation et maintenance de TVI
Aanvullende classificatie (cpv): 32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
Perceel: LOT-0002
Titel: 24 0070 - TVI/TBI - Reparatie en onderhoud van interactieve TV's
Beschrijving: Reparatie en onderhoud van interactieve TV's
Interne identificatiecode: 2
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Perceel: LOT-0003
Titel: 24 0070 - TVI/TBI - Reparatie en onderhoud van interactieve whiteboards
Beschrijving: Reparatie en onderhoud van interactieve whiteboards
Interne identificatiecode: 3