2. Procedure
Procedure
Titel: IKC Geldersedijk
Beschrijving: Stichting Cambium (hierna te noemen: Aanbestedende Dienst) is in samenwerking met Florion voornemens om de realisatie van IKC Geldersedijk tussen Geldersedijk en Hof van Blom in Hattem aan te besteden. De nieuwbouw van het IKC heeft een omvang van circa 3.000 m² bvo en biedt huisvesting aan de volgende gebruikers: CBS Van Heemstraschool en kinderopvangorganisatie Partou, Kindcentrum De Zaaier, waarbij de kinderopvang wordt verzorgd door Kleurrijk. De omvang van de nieuwbouw van IKC Geldersedijk bedraagt circa 3.000 m² bruto vloeroppervlakte (bvo)
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: bouwkundig en constructief
Beschrijving: Het verrichten van de bouwkundige en constructieve werkzaamheden. Nieuwbouw van IKC Geldersedijk met omvang van circa 3.000 m2 bvo
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Installatiewerkzaamheden
Beschrijving: Het verrichten van de werktuigbouwkundige en elektrotechnische werkzaamheden. Nieuwbouw van IKC Geldersedijk met omvang van circa 3.000 m2 bvo
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw