2. Procedure
Procedure
Titel: DBFMO opdracht voor een nieuw Sportcomplex (zwembad en ijspiste) te Herentals en optioneel programma
Beschrijving: De Aanbesteder wenst een publiek-private samenwerking aan te gaan tot het ontwerpen (Design), bouwen (Build), financieren (Finance), onderhouden (Maintenance) en exploiteren (Operate) van een nieuw zwembad en dubbele ijsbaan te Herentals, ook Basisbouwprogramma genoemd. Met het oog op de realisatie van het Basisbouwprogramma zal door de Aanbesteder een DBFMO-overeenkomst worden gesloten met de projectvennootschap (SPV-DBFM). Voorliggende selectieleidraad kadert in de procedure voor de aanstelling van een private partner.
Interne identificatiecode: PPS Herentals - Sportcomplex
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45212000 Gebouwen voor vrijetijdsbesteding, sport, cultuur, logies en restaurant
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: PPS Herentals - Sportcomplex - 1
Beschrijving: Oproep tot deelneming voor de DBFMO opdracht voor een nieuw Sportcomplex (zwembad en ijspiste) te Herentals en optioneel programma. De Aanbesteder wenst een publiek-private samenwerking aan te gaan tot het ontwerpen (Design), bouwen (Build), financieren (Finance), onderhouden (Maintenance) en exploiteren (Operate) van een nieuw zwembad en dubbele ijsbaan te Herentals, ook Basisbouwprogramma genoemd. Met het oog op de realisatie van het Basisbouwprogramma zal door de Aanbesteder een DBFMO-overeenkomst worden gesloten met de projectvennootschap (SPV-DBFM). Voorliggende selectieleidraad kadert in de procedure voor de aanstelling van een private partner. Voor de financiering van het project zal de weerhouden inschrijver een marktraadpleging dienen te organiseren, in samenspraak met de aanbesteder. De gunningsleidraad zal hierover de noodzakelijke informatie bevatten. Het Basisbouwprogramma wordt in de markt gezet onder de vorm van een DBFMO-overeenkomst, een langdurige overeenkomst die zowel het ontwerp, de bouw, de financiering, het onderhoud en de exploitatie gedurende (in principe) minimum 30 jaar omvat. Dergelijke looptijd is verantwoord gelet op de noodzaak om de mogelijkheid te laten om de meerwaarden inherent aan een DBFMO-formule, zoals het in aanmerking nemen van de life-cycle kost door de Opdrachtnemer, te realiseren, alsook om een effectieve overdracht van bouwrisico’s te bewerkstelligen.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden