705538-2024 - Resultaat
Nederland – Landmeetkundige diensten – Landmeetkundige werkzaamheden - Leidingen verzamelkaart (LVZK)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Landmeetkundige werkzaamheden - Leidingen verzamelkaart (LVZK)
Beschrijving: De Opdracht gaat over het op afroep en naar behoefte uitvoeren van diverse Leidingen verzamelkaart (LVZK) projecten binnen het gehele grondgebied van de gemeente Rotterdam.
Interne identificatiecode: 1-D-16229-24 nieuw
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71355000 Landmeetkundige diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000