705866-2022 - MededingingBelgië-Aartselaar: Aanleggen van afvalwaterleidingen
Aankondiging van een opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Project 23.220/1 - Vorselaar, sanering overstorten Schupleerloop en Aa (Dijkbaan)
Referentienummer: AQFINFRA-23220/1-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45232411 Aanleggen van afvalwaterleidingen
II.1.4.
Korte beschrijving
- Archeologisch onderzoek;
- Rooien van bomen en beplanting
- Opbraak bestaand pompstation (bouwkunde);
- Bouw bergbezinkbekken + pompstation;
- Aanpassing bestaande overstort;
- Renovatie bestaande leiding naar RWZI;
- Aanleg persleiding d.m.v. gestuurde boringen (4 st);
- Aanleg persleiding in open sleuf;
- Herstel van verhardingen;
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding