706163-2024 - Resultaat
België – Afvalverzameling en –verwerking – Raamovereenkomst voor het leegmaken, laden, transporteren en verwerken van veegvuil van de stad Antwerpen naar een erkende verwerker
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leegmaken, laden, transporteren en verwerken van veegvuil van de stad Antwerpen naar een erkende verwerker
Beschrijving: De veegwagens van de stad Antwerpen brengen hun veegvuil (Eural-code 20 03 03 (“Veegvuil”)) naar een stortvloer. Het veegvuil dat van de opkuis van de openbare weg komt, bevat zand, slib, bladeren, plastic, PET-flessen en blikjes en ander afval dat men op de openbare weg aantreft. De opdrachtnemer zal het veegvuil van de veegwagens van de stad Antwerpen laden (de stortvloer leegmaken) met een bandenkraan met grijper in lekvrije containers van minimum 60 m³, en vervoeren naar een erkende verwerker. De verwerking van het afval maakt ook deel uit van deze opdracht. Ook het laden, transporteren en verwerken restafval (Eural-code 20 03 01 (“Restafval”)) dat vermengd is met het veegvuil maakt deel uit van deze opdracht.
Interne identificatiecode: GAC_2023_02768
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1