706352-2024 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Onderhoud beplantingen gemeente Oss 2025
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud beplantingen gemeente Oss 2025
Beschrijving: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: Onderhoud beplantingen: - onkruid vrijmaken van plantvakken, boomspiegels e.d.; - snoeien van beplantingen; - knippen van bodembedekkers en hagen; - afsteken / afsnijden van graskanten; Onderhoud dode elementen: - het beheersen van zwerfafval; - het beheersen van afvalbakken. Overig: - uitvoeren van de bijbehorende verkeersmaatregelen; - overige werkzaamheden en het inzetten van werknemers en materieel. zie bestek IBOR 020-24 / 021-24 / 022-24
Interne identificatiecode: IBOR 020-24 / 021-24 / 022-24
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Onderhoud beplantingen Gemeente Oss 2025
Beschrijving: Onderhoud van beplantingen in de gemeente Oss zie bestekken IBOR 020-24 / 021-24 / 022-24
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging