70644-2025 - Mededinging
Nederland – Elektronische en elektrische onderdelen voor militaire voertuigen – HV middelen SOF
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: HV middelen SOF
Beschrijving: HV middelen, BNVD en FNVD voor SOF onder raamovereenkomst SOF, perceel 2.
Interne identificatiecode: 22339850
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Partners in de raamvereenkomst SOF zullen via Mercell worden uitgenodigd een aanbieding te doen.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35422000 Elektronische en elektrische onderdelen voor militaire voertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 38624000 Optische hulpmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 1 383