706497-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Computeruitrusting en -benodigdheden
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst
Referentienummer: Raamovereenkomst ICT apparatuur
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
II.1.4.
Korte beschrijving
Raamovereenkomst met minicompetities
Perceel 1
• Laptop & toebehoren
• Beeldscherm
Perceel 2
• Mobiele telefonie & toebehoren
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Laptop, beeldscherm en toebehoren
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
30230000 Computerapparatuur
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Raamovereenkomst Laptop, beeldscherm en toebehoren
Mobiele telefonie en toebehoren
Perceel nr.: 2
32250000 Mobiele telefoons
Raamovereenkomst Mobiele telefonie en toebehoren