2. Procedure
Procedure
Titel: 31197768: Bureauonderzoek kabels en leidingen MJPG
Beschrijving: Kabels en leidingen MJPG.
Interne identificatiecode: 31197768
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie hoofdopdracht Zie hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs