706580-2026 - Mededinging
Nederland – Cateringdiensten – De cateringdienstverlening ten behoeve van het Openbaar Ministerie en het Nederlands Forensisch Instituut
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: De cateringdienstverlening ten behoeve van het Openbaar Ministerie en het Nederlands Forensisch Instituut
Beschrijving: Onderhavige opdracht betreft het verzorgen van cateringdienstverlening voor het Openbaar Ministerie (OM) en het Nederlands Forensisch Instituut (NFI) op meerdere locaties. De opdracht omvat onder andere catering in bedrijfsrestaurants, banqueting, een koffiebar, vendingautomaten en werkfruit. De Aanbestedende dienst hanteert voor de gehele contractperiode van maximaal 6 jaar (inclusief optiejaren) een geraamde opdrachtwaarde van circa € 9.000.000,- exclusief btw. De Overeenkomst wordt aangegaan voor een initiële looptijd van 4 jaar, met de mogelijkheid voor de Aanbestedende dienst om deze eenzijdig tweemaal met 1 jaar te verlengen.
Interne identificatiecode: 202512001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55520000 Cateringdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 55300000 Bereiden en serveren van maaltijden, 55500000 Kantine- en cateringdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Onderhavige opdracht betreft het verzorgen van cateringdienstverlening voor het Openbaar Ministerie (OM) en het Nederlands Forensisch Instituut (NFI) op meerdere locaties. De opdracht omvat onder andere catering in bedrijfsrestaurants, banqueting, barista, vendingautomaten en werkfruit. De Aanbestedende dienst hanteert voor de gehele contractperiode van maximaal 6 jaar (inclusief optiejaren) een geraamde opdrachtwaarde van circa € 9.000.000,- exclusief btw. De Overeenkomst wordt aangegaan voor een initiële looptijd van 4 jaar, met de mogelijkheid voor de Aanbestedende dienst om deze eenzijdig tweemaal met 1 jaar te verlengen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Aanbestedende dienst is voornemens over te gaan tot het sluiten van een Overeenkomst met een looptijd van 4 jaar met, éénzijdig door de Aanbestedende dienst uit te oefenen, 2 maal de optie tot verlenging van 1 jaar.