706596-2024 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – ROK Kwaliteitsaanpak Westduinpark - Wapendal
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: ROK Kwaliteitsaanpak Westduinpark - Wapendal
Beschrijving: De Gemeente Den Haag is voornemens een RAW-raamovereenkomst af te sluiten voor treffen van beheermaatregelen voor het Natura 2000-gebied Westduinpark en Wapendal. Dit gebied, gelegen in de stadsdelen Loosduinen, Segbroek en Scheveningen, is een waardevol duinhabitat dat bescherming en beheer vereist om de biodiversiteit te behouden en te verbeteren. Het doel van deze maatregelen is om de natuurlijke kenmerken van het gebied te herstellen en te behouden, de habitats van de inheemse flora en fauna te verbeteren en de negatieve effecten van menselijke activiteiten te minimaliseren. Het doel van de aanbesteding is om aan de subsidievoorwaarden van de provincie te voldoen met betrekking tot de no-regret maatregelen. Het gaat hier met name om het verwijderen van rimpelroos en het aanplanten van inheemse beplanting op de plekken waar rimpelroos verwijderd is.
Interne identificatiecode: DPZ-24.165
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000