See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Brugraamovereenkomst – elektrisch handgereedschap
Beschrijving: Brugraamovereenkomst – elektrisch handgereedschap
Interne identificatiecode: 0000823016_SFA_1
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42652000 Elektromechanisch handgereedschap
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 0000823016_SFA_1 - 1
Interne identificatiecode: 1